Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Призупинити членство Росії в Інтерполі!

Автор:

|

Грудень 30, 2017

|

Рубрика:

Призупинити членство Росії в Інтерполі!

З такою ініціативою виступив британський фінансист, засновник і очільник фонду Hermitage Capital Вільям Браудер. Про це пишуть 30 грудня провідні інформагенції світу, посилаючись на його пост у соціальних мережах.

Заклик до настільки жорстких заходів обґрунтовано тим, що Росія допускає зловживання механізмами роботи Інтерполу. З цієї країни вже ушосте подано заявку на арешт Вільяма Браудера, хоча попередні п’ять були відхилені як політично мотивовані.

Напередодні у Москві главу фонду Hermitage Capital заочно засудили до дев’яти років колонії, визнавши його винним у навмисному банкрутство і ухиленні від сплати податків. Обставини справи відносяться до 1996 року. Отож, Генпрокуратура Росії скерувала в Інтерпол черговий запит на затримання і екстрадицію Вільяма Браудера в Росію. У Росії вважають, що до цього питання можна повернутися з урахуванням нових обставин.

Натомість є давні й неспростовні мотиви, які керують діями російської влади.   Вільям  Браудер є одним з ініціаторів прийняття у США «закону Магнітського», названого так в пам’ять про померлого у слідчому ізоляторі Москви юриста фонду Hermitage Capital Сергія Магнітського. А сам закон передбачає візові та економічні санкції щодо росіян, причетних, на думку Вашингтона, до порушень прав людини.

Світлина Reuters: Вільям Браудер.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply