Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Призначення уряду відклали «на завтра»

Автор:

|

Квітень 13, 2016

|

Рубрика:

Призначення уряду відклали «на завтра»

MICT_n__16-04-13__01_уряд - в четвер-1

Про це заявив у першій половині дня спікер Верховної Ради, а віднедавна ще й найбільш імовірний кандидат у прем’єр-міністри, Володимир Гройсман. На його думку, вчора внаслідок багатьох перемовин таки вдалося узгодити прийнятний для всіх варіант нового Кабінету Міністрів. Такого, що спроможеться вивести Україну з кризи. На сьогодні він прогнозує у Верховній Раді спокійний день. Треба дати можливість депутатам все обміркувати, порадитися на зборах коаліції. І врешті на завтра обіцяє голосування за «створення нового уряду, затвердження програми дій, зміни керівництва Верховної Ради – і руху вперед».

Одразу впадають у вічі слова про зміну керівництва парламенту. Які саме, не конкретизовано. Але з цього можна зробити висновок, що Володимир Гройсман прийняв таки пропозицію очолити уряд. Тоді в разі його затвердження прем’єр-міністром стане вакантною посада голови Верховної Ради.

Хіба що, дозволимо собі цілком зрозумілу крихту песимізму, все знову не відкладуть «на завтра», що помалу стає вже прикрою традицією української політики.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply