Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

Телефон Дональда Трампа прослуховують

Автор:

|

Жовтень 25, 2018

|

Рубрика:

Телефон Дональда Трампа прослуховують

Про це в четвер, 25 жовтня, повідомляє американська газета «The New York Times» з посиланням на чинних та колишніх працівників американської адміністрації. Як зазначається, попри багаторазові попередження спецслужб, чинний Президент США не хоче відмовлятися від свого незахищеного смартфона, через який спілкується зі старими друзями.

Зокрема, «The New York Times» пише, що Китай використовує перехоплені розмови з політичною метою. Аналітики вивчають стиль мислення Трампа, визначають, до кого прислухається американський президент, хто і як може впливати на його рішення. Ця інформація може бути, зокрема, використана в умовах розв’язаної торгової війни між США і Китаєм. «Росія, як вважають, не працює так витончено, як Китай, через очевидну близькість Трампа до Президента Володимира Путіна», – наводить газета слова колишнього чиновника Білого дому.

Про те, що Росія і Китай прослуховують мобільний телефон Президента США, американські спецслужби дізналися від співрозмовників у зарубіжних урядах. Згодом розвідслужбам вдалося перехопити кілька повідомлень, що підтверджують цю інформацію.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply