Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Приватні арсенали народних обранців

Автор:

|

Березень 26, 2018

|

Рубрика:

Приватні арсенали народних обранців

Інтернет-портал «Bihus.info» у понеділок, 26 березня, оприлюднив журналістське розслідування, що мало на меті визначити рівень озброєності депутатів Верховної Ради України. Підрахунки, в основному, здійснено за даними, що вказані у деклараціях.

Найбільш мілітаризованим виявився епатажний політик Нестор Шуфрич – у нього 156 одиниць вогнепальної зброї. На другому місці – Михайло Добкін, який має 18 мисливських рушниць та карабінів з оптичними прицілами і навіть приладами нічного бачення. Третім у рейтингу озброєності став Геннадій Бобов – три гладкоствольні рушниці, три мисливських карабіни на базі автомата Калашникова, гвинтівка Walther G22, карабін Browning BAR і травматичний пістолет Форт 12Р.

Також 63 чинних народних депутати значаться у списках офіційно нагороджених вогнепальною зброєю. Проте у деклараціях вони її вирішили не згадувати, очевидно, не оцінивши надто дорого. У нагороду парламентарі отримували не лише пістолети, а й автоматичну зброю. Наприклад, чотирьом представникам Радикальної партії (Олегу Ляшку, Сергію Скуратовському, Олексію Ленському та Сергію Рибалці) міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вручив пістолети-кулемети МР5.

Найбільш озброєною парламентською фракцією став «Опозиційний блок» – його депутати задекларували 188 одиниць вогнепальної зброї. Далі йдуть «Народний фронт» і «Блок Петра Порошенка».

Світлина: народний депутат Нестор Шуфрич.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply