Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

Приватна зброярня одеського сепаратиста

Автор:

|

Січень 20, 2018

|

Рубрика:

Приватна зброярня одеського сепаратиста

Про неї інтернет-видання України повідомляють 20 січня, ілюструючи свої розповіді світлинами, які оприлюднила прес-служба поліції Одеської області. Йдеться про того ж таки діяча проросійського спрямування Валентина Дорошенка, який вчинив напередодні стрілянину у центрі міста.

Нагадаємо, що учора він відкрив вогонь на ураження і поранив трьох поліцейських, що навідалися у його квартиру (пізніше у реанімації  один з них помер). Провоохоронці застрелили злочинця. Під час штурму приміщення, де ховався зловмисник, затримано двох раніше засуджених чоловіків.

Але найцікавіше, що у добре замаскованому підвалі поліцейські виявили міні цех з виготовлення зброї. Тут встановлено кілька верстатів, включаючи токарний і свердлильний. А це у підпільній зброярні були два готових пістолети-кулемети, пістолет, перероблена вогнепальна атипова зброя і заготовки для зброї.

За уточненими даними учора загинули дільничний поліції, сам Валентин Дорошенко, а також його товариш. Поранені двоє поліцейських і таксист – випадковий свідок інциденту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply