Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

Приватна практика київського митника

Автор:

|

Січень 11, 2018

|

Рубрика:

Приватна практика київського митника

Її успішно викрили оперативники Служби безпеки України (СБУ). У четвер, 11 січня, відомство повідомляє на своєму офіційному сайті, що упіймано на отриманні хабара посадовця одного з митних постів Київської митниці Державної фіскальної служби.

Конкретний факт вимагання зловмисником певної суми від приватного підприємця за митне оформлення міжнародного поштового експрес-відправлення партії товарів широкого вжитку, а згодом й отримання грошей, задокументовано. Тепер слідчим належить розплутати чималий клубок протиправних діянь. Адже безчесний державний службовець діяв за відпрацьованою системою. Він вимагав у комерсантів та окремих громадян «відкат» у розмірі п’ятдесяти відсотків від суми обов’язкових платежів за розмитнення. А щоб людям було вигідно давати хабар, свідомо занижував реальну вартість товару. Зрозуміло, що у підсумку зменшувалися митні платежі, а відтак і надходження до державного бюджету.

Затримали митника, що працював на власну кишеню, в одному із сіл Бориспільського району Київщини, що називається, «на гарячому».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply