Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Припинити бойові дії на Донбасі!

Автор:

|

Січень 31, 2017

|

Рубрика:

Припинити бойові дії на Донбасі!

Цього вимагають авторитетні міжнародні організації, реагуючи на критичну ситуацію, що склалася у вже котрий день атакованій бойовиками Авдіївці.

Рішуче засудив відновлення бойових дій на сході України Європейський Союз (ЄС). У офіційній заяві поставлено вимогу негайно їх припинити та допустити в зону конфлікту місію спостерігачів ОБСЄ. У вівторок, 31 січня, прес-секретар верховного представника ЄС із зовнішньої політики і політики безпеки Федеріки Могеріні заявила, що бої із застосуванням важкої артилерії в районі індустріального міста Авдіївка призвели до численних жертв.

Через загострення ситуації в Авдіївці було терміново скликано засідання Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ). Країни, що входять до неї, закликали Росію нести відповідальність за режим припинення вогню на Сході України і виконання Мінських домовленостей.

Повідомлення з найбільш «гарячої» на сьогодні точки Донбасу з’являються у провідних засобах масової інформації світу. Ввечері 31 січня «Deutsche Welle» пише, що «через обстріли проросійських сепаратистів так званої «Донецької народної республіки» була пошкоджена остання лінія електропередач на Авдіївку, в зв’язку з чим місто залишилося без води, без електрики і теплопостачання при температурі -20С».

На світлині dpa: один з багатьох пошкоджених будинків Авдіївки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply