Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

Принцеса, яка захотіла стати прем’єр-міністром

Автор:

|

Лютий 08, 2019

|

Рубрика:

Принцеса, яка захотіла стати прем’єр-міністром

Інтернет-портал ВВС повідомляє у п’ятницю, 8 лютого, що Король Таїланду Маха Вачхіралонгкон засудив як неналежне рішення своєї сестри вступити у боротьбу за посаду прем’єр-міністра.  67-річна принцеса Убол Ратана  згідно з реєстраційними документами, висунулася від опозиційної «Партії тайських патріотів». Її рішення йде врозріз з традиційною позицією королівської родини Таїланду, члени якої завжди стояли осторонь від політики.

Убол Ратана народилася в 1951 році, вона старша дитина покійного короля Пуміпона Адульядета і королеви Сірікіт. У 1972 році вона відмовилася від титулу, щоб вийти заміж за американця Пітера Ледд Дженсена, і переїхала у США. Після розлучення з чоловіком у 1998 році повернулася на батьківщину і почала брати участь в житті королівської родини. У своїй роботі активно користується соцмережами, знялася в кількох тайських фільмах.

Чинний прем’єр-міністр країни Прают Чан-Оча також заявив у п’ятницю, що буде боротися за крісло прем’єр-міністра. Перебуваючи на посаді командувача Королівською армією Таїланду, прийшов до влади після військового перевороту в 2014 році.

Вибори в Таїланді призначені на 24 березня. До них прикута увага світової громадськості, тому що вони дають країні шанс повернутися до демократії після п’яти років військового правління.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply