Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Прикрий інцидент на межі між Херсонщиною і Кримом

Автор:

|

Лютий 13, 2017

|

Рубрика:

Прикрий інцидент на межі між Херсонщиною і Кримом

Він стався у ніч на 13 лютого і може бути використаний російською пропагандою. Адже вступили у конфлікт українські військовики і члени громадської організації «Аскер».

Як відомо, в Україні з кримських татар формується батальйон імені Номана Челебіджихана. Згодом він матиме номер військової частини Збройних Сил України, але наразі його ще не присвоєно. І поки це станеться, усі справи веде «Аскер» Місце дислокації створюваного батальйону розташоване поблизу села Чонгар, що неподалік адміністративної межі Херсонської області й Криму.

Отож, підрозділ із складу оперативного командування «Південь», що виконує бойові завдання у цій місцевості, облаштовував свої позиції. Зі слів представника «Аскера», членів організації стурбувало, що невідомі військові у балаклавах  виявляють незрозумілу активність у безпосередній близькості до них. Виник словесних конфлікт, що перейшов у те, що юристи називають псуванням майна.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров 13 лютого виклав у мережі Facebook свою версію подій: «Початком інциденту стало невмотивоване і силове заняття військовослужбовцями облаштованої громадською організацією «Аскер» території, на якій базуються бійці формованого кримськотатарського батальйону ім. Номана Челебіджихана».

Зараз на місці подій працюють представники Національної поліції і Служби безпеки України, викликано також військову службу правопорядку. Долучився також представник Меджлісу кримськотатарського народу в Херсонській області Абмеджіт Сулейманов. Вкрай важливо, щоб інцидент вдалося залагодити без взаємних претензій та образ. Бо для успішної боротьби з російськими окупантами потрібна злагода.

Світлина з місця формування батальйону ім. Номана Челебіджихана.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply