Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Прикре повернення з Росії українського омбудсмена

Автор:

|

Липень 02, 2018

|

Рубрика:

Прикре повернення з Росії українського омбудсмена

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повернулася до Києва після безуспішних спроб відвідати утримуваних у російських в’язницях українців і у понеділок, 2 липня, вже взяла участь у засіданні парламентської погоджувальної ради.

Цього ж дня вона планує зустрітися з послами країн Європейського Союзу в Україні, щоб проінформувати їх про свій сповнених тривог і випробовувань безуспішний візит до Росії. Людмила Денісова перебувала там з 14 червня згідно з домовленостями президентів України і Російської Федерації про взаємне відвідування омбудсменами своїх ув’язнених співгромадян.

Уповноважена з прав людини в Україні твердо заявила, що оскільки російська сторона не допустила її до жодного українського політв’язня, то і російського омбудсмена не допустять до затриманих росіян до виконання досягнутих домовленостей.

«Ключова моя мета була у тому, щоб переконати наших політв’язнів, що ми за них боремося, щоб вони це чули і знали. А також хотіла перевірити, як вони тримаються, в яких умовах перебувають», – сказала Людмила Денісова і наголосила, що вона продовжуватиме свою роботу, аби таки зустрітися з українськими політв’язнями.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply