Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Прикордонникам довелося відкрити вогонь

Автор:

|

Серпень 12, 2018

|

Рубрика:

Прикордонникам довелося відкрити вогонь

Повідомлення про інцидент оприлюднене у неділю, 12 серпня, на офіційному сайті Державної прикордонної служби України. У Краснопільському районі Сумської області припинено спробу незаконного переміщення через державний кордон товарів із Росії.

Прикордонний патруль у районі села Грабовського, помітив автомобіль «УАЗ», який почав рухатися углиб території України. Водій не виконав вимоги зупинитися навіть після належних попереджувальних пострілів угору. Більше того, він спробував наїхати на одного з прикордонників. Аби таки зупинити порушника, військовослужбовець зі складу прикордонного наряду здійснив влучні постріли з автомату АК-74 по колесах автомобіля. Тоді водій залишив машину і кинувся втікати.

Як з’ясувалося, транспортний засіб був заповнений різноманітним товаром. Тут були хутра, дублянки, шкіряні куртки, пуховики та трикотажні та інший одяг, а також коробки з біжутерією та наручними годинниками. Вже встановлено, що затриманий вантаж був незаконно переміщений з території Росії. Його передали працівникам поліції. Зараз здійснюються оперативно-пошукові заходи з метою встановлення осіб, причетних до цього факту протиправної діяльності.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply