Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 17, 2021

Прикордонний конфлікт між Індією і Пакистаном

Автор:

|

Лютий 27, 2019

|

Рубрика:

Прикордонний конфлікт між Індією і Пакистаном

Представник пакистанської армії в середу, 27 лютого, повідомив, що Сили безпеки країни збили два індійських військових літаки. Ті впали в області Кашмір. Як оголошено, затримані два пілоти. Напередодні Індія повідомила, що завдала авіаудари по табору бойовиків у Кашмірі. Востаннє до подібного кроку вдавалися ще у 1971 році.

Сьогодні ж Індія звинуватила Пакистан у порушенні її повітряного простору. Пакистанські літаки вранці 27 лютого перетнули так звану лінію контролю, повідомила інформагенція PTI. Від влади індійського штату Джамму і Кашмір вже надійшло підтвердження цієї інформації.

Державний секретар США Майкл Помпео закликав владу Індії та Пакистану відмовитися від подальших військових операцій. Ескалації необхідно уникнути, наголосив очільник американського зовнішньополітичного відомства.

Прикордонний конфлікт між двома країнами пов’язаний з неврегульованим статусом Кашміру. Цей край населений переважно мусульманами і вже протягом 60 років є осередком напруги між Індією і Пакистаном. Обидві країни здійснюють адміністративне управління окремими районами Кашміру.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply