Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

Приховані деталі перемовин лідерів США і Росії

Автор:

|

Січень 13, 2019

|

Рубрика:

Приховані деталі перемовин лідерів США і Росії

Як пише у неділю, 13 січня, інтернет-портал «Deutsche Welle», у липні 2017 року на саміті G20 в Гамбурзі Дональд Трамп після зустрічі з Володимиром Путіним забрав у свого перекладача папери з позначками. Інформація про це міститься у статті, оприлюдненій газетою «The Washington Post».

У тексті зазначається, що принаймні один раз чинний Президент США приховав від високопоставлених посадовців своєї адміністрації деталі розмов з російським колегою. Зокрема, співрозмовники видання з числа нинішніх і колишніх американських посадовців стверджують, що на саміті «Великої двадцятки» у Гамбурзі Дональд Трамп не лише забрав папери з позначками у перекладача, а й наказав не обговорювати те, що відбулося з членами адміністрації. На цій зустрічі був присутній і Рекс Тіллерсон, який займав у той час посаду держсекретаря Сполучених Штатів. А про ці дії глави держави стало відомо після того, як один з високопоставлених працівників Держдепартаменту США запросив у президентського перекладача додаткову інформацію, крім звіту Рекса Тіллерсона.

Коментуючи цю новину, Строуб Телбот, що був заступником держсекретаря Сполучених Штатів у 1994-2001 роках, сказав, що такі дії Дональда Трампа дають Володимиру Путіну «набагато більше можливостей для маніпуляції».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply