Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Пригоди українських активістів у Катовіце

Автор:

|

Грудень 09, 2018

|

Рубрика:

Пригоди українських активістів у Катовіце

Сподіваємося, що найгірше вже позаду. У неділю, 9  грудня, посол України у Польщі Андрій Дещиця повідомив у меражі Twitter, що членів екологічної організації «Екодія», яких напередодні затримали у Польщі, уже відпустили. Це сталося після втручання нашого консула.

Про деталі інциденту того ж дня розповіло інтернет-видання «Deutsche Welle». Двоє працівників української неурядової природоохоронної організації «Ecoaction» були затримані суботу, 8 грудня, прикордонниками в польському Катовіце, де проходить чергова конференція ООН з питань клімату (COP24). Про це повідомили представники німецької екологічної організації BUND. Їх схвилювало, що місце знаходження затриманих було невідомим, зв’язок з ними відсутній. Ще одна активістка «Ecoaction» була затримана в суботу на українсько-польському кордоні. Їй заборонили в’їжджати до Польщі до закінчення конференції. Німецькі екологи розкритикували дії польських служб безпеки, зажадавши звільнити активістів і закликавши уряд Німеччини зайнятися цим питанням.

Світлина: на конференції у Катовіце обговорюються конкретні заходи, які допоможуть реалізувати Паризьку хартію про захист клімату.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply