Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Пригоди Дмитра Фірташа у австрійських судах

Автор:

|

Лютий 23, 2017

|

Рубрика:

Пригоди Дмитра Фірташа у австрійських судах

У четвер, 23 лютого стало відомо, що Віденський суд відмовився арештовувати українського бізнесмена за екстрадиційним запитом Іспанії. До того ж пана Фірташа відпустили без внесення додаткової застави – представники Феміди вважають, що українець точно з’являтиметься у суді, коли потрібно. Попри це, у нього забрали закордонний паспорт, повідомляє «Українська правда» з посиланням на адвокатів бізнесмена.

«Суд відмовив прокуратурі Відня в арешті Д.Фірташа, оскільки відсутній ризик неявки Д.Фірташа на вимогу суду. Суд зобов’язав Д.Фірташа регулярно відвідувати суд через певні проміжки часу», – зазначили представники підприємця. Вони також додали, що скоріш за все найближчим часом бізнесмена не зможуть екстрадувати з Австрії. За їх словами, захист знайшов варіанти оскаржити іспанський запит (про екстрадицію) та рішення апеляційного суду про примусовий виїзд до Штатів.

Як відомо, 21 лютого Вищий земельний суд Відня задовольнив апеляцію австрійської прокуратури та фактично дозволив екстрадицію бізнесмена до Штатів. Однак остаточне рішення ухвалить федеральний міністр юстиції. В той же день, пізніше, пана Фірташа арештували під час виходу із суду на підставі європейського ордеру, виданого Іспанією. Там його звинувачують у відмиванні грошей.

І остання новина, після якої Дмитра Фірташа впору пожаліти. «Українська правда» пише, що його знову затримали, але вже за запитом США.

Світлини: Слово і Діло, Діалог.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply