Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

«Прозахідні погляди» як доказ вини

Автор:

|

Листопад 23, 2016

|

Рубрика:

«Прозахідні погляди» як доказ вини

1123___09-2

Директора Бібліотеки української літератури у Москві Наталію Шаріну далі судять. Але впродовж процесу з’явилися нові неочікувані деталі. Представники обвинувачення вважають важливим той факт, що засновник бібліотеки Юрій Кононенко дотримується «прозахідних поглядів». Цю інформацію виявили через допит свідків. Зокрема – Валентини Слюсарчук, колишньої очільниці бібліотеки (з 2001 по 2007 роки). Вона стверджувала, що Юрій Кононенко підтримував зближення України з країнами-членами НАТО. Також зазначила, що української націоналістичної літератури в бібліотеці не бачила. Хоч до цього стверджувала начебто викидала її у смітник, повідомляє російська служба «BBC».

Захист Наталії Шаріної вважає – погляди засновника ніяк не повинні впливати на цю справу. І зазначає, що такі «звинувачення» озвучують, щоб «компенсувати відсутність доказів створенням [певного] фону». Та й адвокат обвинуваченої Іван Павлов впевнений: «Ця справа занадто просочена політикою».

Як відомо, Наталію Шаріну звинувачують у екстремізмі – закупівлі книг Дмитра Корчинського, заборонених в Росії, та розтраті 2,2 мільйонів рублів. Пані Шаріна усі обвинувачення відкидає. Наступне засідання у справі пройде 9 грудня. Суд продовжить слухати свідків обвинувачення.

Світлини: RIA, AFP (архівне фото).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply