Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Провокація біля Донецької фільтрувальної станції

Автор:

|

Березень 14, 2018

|

Рубрика:

Провокація біля Донецької фільтрувальної станції

Оприлюднене у середу, 14 березня зведення прес-центру штабу АТО інформує, що минулої доби російсько-терористичні війська чотири рази відкривали прицільний вогонь по укріпленнях Збройних Сил України.

Обстріли ворог поділив рівно навпіл – по два на кожному з напрямків. На Луганському окупанти застосували гранатомети, великокаліберні кулемети і стрілецьку зброю. Гарячіше було на Донецькому напрямку. Тут ворожі формування вели вогонь з 82-міліметрових мінометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по українських опорних пунктах, розташованих неподалік Пісків. Окрім того, захисники шахти Бутівка були обстріляні із стрілецької зброї.

Під час бойових дій отримав травму один український військовослужбовець. Стан його здоров’я медики оцінюють як задовільний.

А ще українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування поінформувала представників Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці у Європі (СММ ОБСЄ) про чергові обстріли проросійськими бойовиками автомобільної техніки працівників Донецької фільтрувальної станції. Це вже другий випадок за останні дві доби. На щастя, ніхто не постраждав. Підступні наміри ворогів тут зрозумілі – приписати обстріл мирних людей Збройним Силам України.

Світлина: Донецька фільтрувальна станція.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply