Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Провокаційне запитання захисту екс-президента

Автор:

|

Лютий 21, 2018

|

Рубрика:

Провокаційне запитання захисту екс-президента

Оболонський суд Києва у середу, 21 лютого, допитав Президента України Петра Порошенка як свідка у справі про державну зраду Віктора Януковича. Ця новина зацікавила усі провідні інформаційні агенції світу.

Чинний глава держави особисто не був присутній у суді, а брав участь у засіданні методом відеозв’язку з будівлі своєї адміністрації. Він пояснив, що не зміг прийти через напружений графік і важливі державні проблеми.

Зокрема, Петро Порошенко відповів на запитання про його поїздку до Криму взимку 2014 року – незадовго до того, як півострів анексувала Росія. Поміж іншого повідомив, що тоді особисто бачив у Криму кадрових російських військовослужбовців, які перебували там без дозволу української влади. Допит тривав близько години.

Відповідаючи на запитання адвоката щодо угоди про мирне вирішення політичної кризи, підписаної Віктором Януковичем і українською опозицією, чинний Президент сказав, що ніколи не бачив цього документа.

Допит було припинено після того, як захист Віктора Януковича поцікавився у Петра Порошенка, чому його не усунули від влади у січні цього року, коли він їздив у відпустку на Мальдіви. Таким чином адвокати намагалися провести паралель з ситуацією, що склалася у 2014 році, коли екс-президент покинув межі країни і Верховна Рада прийняла постанову про його самоусунення від влади. Суддя назвав це питання провокацією.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply