Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Провокації довкола Почаївської Лаври

Автор:

|

Листопад 07, 2018

|

Рубрика:

Провокації довкола Почаївської Лаври

Агенція «Укрінформ» повідомляє у середу, 7 листопада, що депутати Тернопільської обласної ради звернулися до Міністерства внутрішніх справ України з проханням взяти під охорону Свято-Успенську Почаївську Лавру. Вона розташована у Кременецькому районі Тернопільщини. З 1996 року Лавра є ставропігіальним монастирем Української Православної Церкви Московського патріархату.

Зокрема у зверненні сесії облради сказано: «Окремі зацікавлені структури намагаються загострити протиріччя між віруючими православних конфесій, вдаються до штучного нагнітання релігійної ситуації та спекуляцій навколо юридичної приналежності Свято-Успенської Почаївської Лаври. Додаткового занепокоєння додало звернення намісника Свято-Успенської Почаївської Лаври митрополита Володимира Мороза, який, посилаючись на погрози «розправою» над монахами, оприлюднив прохання до прихожан підготуватись до фізичного захисту святині».

Депутати наголошують, що поширення такої недостовірної інформації призводить до масової штучно створеної паніки, яка може мати дуже прикрі наслідки. Відтак ратують за встановлення цілодобової охорони Почаївської лари силами Національної гвардії України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply