Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Проукраїнська позиція посла США при НАТО

Автор:

|

Лютий 13, 2018

|

Рубрика:

Проукраїнська позиція посла США при НАТО

Інтернет-видання «Радіо Свобода» у вівторок, 13 лютого, наводить думку американського посла при Північноатлантичному альянсі Кей Бейлі про блокування з боку Угорщини чергового засідання Комісії Україна-НАТО.

Річ у тім, що напередодні угорський міністр закордонних справ Петер Сійярто з приводу запланованого на 14-15 лютого засідання НАТО на рівні міністрів оборони, заявив, що його країна і далі ветує участь України у цьому заході. І ось як це прокоментувала Кей Бейлі: «Ми сподіваємося, що Угорщина й Україна дотримуватимуться правил, передбачених міжнародним правом, та дійдуть якогось спільного рішення, яке буде в їхніх інтересах. Неспроможності проведення нарад між НАТО й Україною не повинно бути, адже вони є важливою частиною натовських зусиль для збереження кордонів України, сподіваємося допомогти їй отримати стабільну владу та зменшення впливу російського вторгнення». Пані посол також наголосила, що Сполучені Штати цілковито підтримують зустрічі України та НАТО як на рівні голів держав та урядів, так і на рівні міністрів.

Нагадаємо, що відносини між Україною та Угорщиною загострилися у зв’язку з новим українським законом про освіту, який набрав чинності 28 вересня минулого року. Офіційний Будапешт побачив у цьому порушення прав угорської меншини в Україні.

Світлина Reuters: посол США при НАТО Кей Бейлі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply