Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Проти бійця НГУ свідчить французький журналіст

Автор:

|

Липень 02, 2017

|

Рубрика:

Проти бійця НГУ свідчить французький журналіст

У неділю, 2 липня, на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України висловлено офіційну позицію правоохоронного відомства з приводу затримання в Італії старшого сержанта Національної гвардії України (НГУ) Віталія Марківа. Як відомо, його заарештовано за підозрою у вбивстві фоторепортера з Італії Андреа Роккеллі  та його російського партнера Андрія Миронова поблизу міста Слов’янська у травні 2014 року.

Як з’ясувалося, прокуратурою італійського міста Павія кримінальне провадження розпочато за інформацією французького журналіста. Він, зокрема, вказав на те, що смерть названих журналістів стала наслідком застосування зброї підрозділом НГУ, в якому проходив службу затриманий Віталій Марків. Свідок, начебто, навіть надав відеоряд. Однак за даними українського слідства, Андреа Роккеллі та Андрій Миронов загинули внаслідок мінометного обстрілу з боку російсько-терористичних військ.

Станом на сьогодні старший сержант Віталій Марків служить у батальйоні оперативного призначення імені Кульчицького НГУ на посаді заступника командира взводу. Він поїхав до Італії під час планової відпустки. Офіційної інформації щодо арешту Віталія Марківа до Національної гвардії наразі не надходило.

Справа про затримання в Італії громадянина України Віталія Марківа перебуває на особливому контролі Департаменту консульської служби українського Міністерства закордонних справ (МЗС) та Генерального консульства України в Мілані. Український консул вже встановив контакт з адвокатом затриманого та узгодив послідовність наступних дій. Про це повідомив 2 липня Департамент консульської служби МЗС України.

Світлина: старший сержант Віталій Марків.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply