Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Процес «Брекзіт» виходить на фінішну пряму

Автор:

|

Листопад 22, 2018

|

Рубрика:

Процес «Брекзіт» виходить на фінішну пряму

Голова Європейської ради Дональд Туск оголосив у четвер, 22 листопада, що скерував документ, узгоджений учасниками переговорів між Європейським Союзом і Великою Британією, для ознайомлення урядам 27 країн ЄС.

У Єврокомісії уточнили, що текст проекту політичної заяви про відносини Лондона і Брюсселя після виходу Сполученого Королівства із спільноти «вже всебічно узгоджений на політичному рівні». Тепер він може бути винесений на голосування глав держав і урядів країн Євросоюзу на позачерговому саміті 25 листопада.

Тим часом Федеральний канцлер Німеччини Анґела Меркель висловила впевненість, що без додаткових побоювань все ж не обійтися. І насамперед у самій Британії. «Я докладу всіх зусиль, щоб у нас була угода», – сказала Анґела Меркель. Раніше вона з надією говорила про те, що 27 держав – членів ЄС схвалять угоду Брюсселя і Лондона щодо виходу Великої Британії з Євросоюзу, незважаючи на непростий процес переговорів.

Фінальний проект угоди ще має розглянути британський парламент. Якщо він підтримає прийняття документа, то підсумкове голосування по ньому у Євросоюзі відбудеться в грудні цього року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply