Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

У Франції вимагають відставки прем’єр-міністра

Автор:

|

Грудень 03, 2018

|

Рубрика:

У Франції вимагають відставки прем’єр-міністра

Радіостанція «Europe 1» оприлюднила  у понеділок, 3 грудня, інтерв’ю з представником руху «Жовтих жилетів» Крістофом Шаленсоном. Як відомо, вже треті вихідні поспіль у Франції тривають масові акції проти підвищення цін на паливо. Протестувальники також вимагають зменшення податкового тягаря, підвищення мінімального розміру оплати праці та висловлюють загальне невдоволення політикою нинішнього уряду. А у згаданому інтерв’ю вже оголошено вимогу призначити на посаду прем’єр-міністра Франції генерала П’єра де Вільє, який раніше очолював Штаб збройних сил Франції і пішов у відставку в липні 2017 року, висловивши незадоволення з приводу військового бюджету.

За розпорядженням президента Франції Еммануеля Макрона очільник уряду країни Едуар Філіпп проведе переговори з представниками протестного руху. Минулого тижня прем’єр, а також міністр екології Франсуа де Рюжі вже зустрічалися з «жовтими жилетами», але перемовини завершилися безрезультатно.

Напередодні у неділю, одному із символів Парижа Тріумфальній арці завдано серйозних пошкоджень саме під час протестів «жовтих жилетів». Групі осіб вдалося проникнути у музейні приміщення арки, де вони обезголовили мармурову статую Наполеона, розбили на шматочки гіпсову скульптуру тридцятих років і розмалювали інтер’єри графіті.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply