Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Протестна акція медиків у місті Дніпрі

Автор:

|

Лютий 22, 2019

|

Рубрика:

Протестна акція медиків у місті Дніпрі

Вона відбулася у п’ятницю, 22 лютого. Працівники медичної галузі пікетували будівлю обласної ради, протестуючи проти реорганізації і закриття 8-ї міської клінічної лікарні. Лікарі та молодший медичний персонал тримали плакати з написами «Не дайте закрити лікарню!», «Захворів? Застрелься!», «Ні закриттю ЛОР-центру!».

За словами учасників акції, колектив з 260 осіб обурений планами реформування їхнього закладу шляхом приєднання до обласного онкологічного диспансеру з подальшим перенесенням онкоцентру до приміщення лікарні. Таким чином виникає реальна загроза, що буде втрачено унікальний й спеціалізований медичний заклад, який надає цілодобову отоларингологічну та офтальмологічну медичну допомогу, а також щелепно-лицьову хірургічну допомогу дітям.

«Під прикриттям «реорганізації» лікарню фактично закривають. На сайті облради з’явився проект рішення про «реорганізацію»: до нас приєднують онкоцентр. Але логіки в цьому немає, адже наша лікарня іншого профілю. Як мінімум, два заклади не помістяться в одному приміщенні. Ми дізнались про заплановане рішення за кілька днів до сесії. Ніякого публічного обговорення не було», – наголосив один з лікарів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply