Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Прощальний лист сенатора Джона Маккейна

Автор:

|

Серпень 28, 2018

|

Рубрика:

Прощальний лист сенатора Джона Маккейна

Про нього у вівторок, 28 серпня, розповідає «Радіо Свобода». У своєму емоційному зверненні до співгромадян видатний політик визнає, що «припускався помилок», проте висловлює надію, що його любов до Америки «візьме гору над ними».

Текст послання зачитав політичний стратег та помічник покійного сенатора Рік Девіс. Зокрема там містяться такі слова: «Ми громадяни найбільшої в світі республіки, нації ідеалів, а не походження. Ми благословенні і є благословенням людства, коли ми підтримуємо і просуваємо ці ідеали як вдома, так і в світі».

Джон Маккейн згадує яскраві події свого життя і свою сім’ю і пише, що був найщасливішою людиною на світі. Непримиренний критик тоталітарних та інших ворожих Америці режимів, пише, що завжди вірив в особливу місію Сполучених Штатів. Не позбавлений лист і ознак полемічності. А наприкінці тексту наголошено: «Американці ніколи не здаються. Ми ніколи не капітулюємо. Ми ніколи не ховаємось від історії. Ми робимо історію. Прощавайте, американці. Боже благослови вас і Боже благослови Америку».

Похорон Джона Маккейна, який понад 30 років представляв в сенаті штат Арізону, відбудеться наступної неділі в місті Аннаполісі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply