Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Прощальна промова Барака Обами

Автор:

|

Січень 11, 2017

|

Рубрика:

Прощальна промова Барака Обами

0111___02-1

Він виголосив її, коли в Україні вже надходив ранок 11 січня. Чимало українців спеціально прокинулися раніше, щоб переглянути прямий репортаж. Бо хоча це й називається зверненням до американського народу, сказане президентом США стосується усього світу.

Місцем для проголошення прощальної промови Барак Обома обрав Чикаго. Адже саме звідси почалася його політична кар’єра. Він згадав свої основні досягнення на посаді президента великої країни. І в її історії, безперечно, залишиться успішним лідером.

Під час виступу Барак Обома сказав кілька слів про Росію. І зробив це у контексті загроз та викликів для США: «Суперники, як Росія або Китай, не зможуть зрівнятися з нашим впливом у світі, якщо ми самі не відречемося від того, чого ми дотримуємося, і не станемо просто ще однією великою країною, яка залякує менших сусідів». Натяк дуже прозорий. І на агресивність Москви, і на Дональда Трампа, який цю агресивність, схоже, недооцінює.

Барак Обама перебував на посаді президента США максимально допустимі за американськими законами два терміни по чотири роки. 20 січня відбудеться інавгурація нового американського президента Дональда Трампа.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply