Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Проміжні вибори у Сполучених Штатах

Автор:

|

Листопад 07, 2018

|

Рубрика:

Проміжні вибори у Сполучених Штатах

Ось що розповідає про їх попередні підсумки у середу, 7 листопада, «Радіо Свобода». Голосування відбулося учора, тому остаточні підрахунки ще не здійснено. Але вже не викликає сумнівів, що демократи отримали контроль над Палатою представників Конгресу (вона є нижньою), натомість республіканці дещо збільшили свою перевагу у Сенаті.

Загалом демократи можуть отримати від 225 до 230 голосів з 435 у нижній палаті Конгресу. Кандидати від демократів перемогли чинних конгресменів-республіканців приблизно в трьох десятках округів, головним чином у передмістях. Спостерігачі відзначають, що їх населення (а це, переважно, високоосвічені люди з доходом вищим від середнього) зазвичай голосує за республіканців. Але зараз ці виборці значною мірою продемонстрували неприйняття політики Дональда Трампа. Демократи також домоглися відносного успіху на виборах губернаторів.

А республіканці зберегли контроль над Сенатом. У них там буде від 52-х до 55 місць зі ста.

Світлина Reuters: у штаті Нью-Йорк перемогла 29-річна латиноамериканка Александрія Окас-Кортес (Демократична партія), яка стане наймолодшою жінкою у нижній палаті Конгресу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply