Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

«Промінвестбанк» стане цілковито українським?

Автор:

|

Травень 19, 2017

|

Рубрика:

«Промінвестбанк» стане цілковито українським?

До цієї теми не було б прикуто стільки уваги, якби не дві обставини. По-перше, йдеться про один з найбільших банків України, його активи станом на 1 січня 2017 року становили 34 млрд грн. (майже $ 1,3 млрд). По-друге, заснований у 1992 році банк наприкінці 2008-го потрапив у власність російського «Внєшекономбанка», який отримав 99,7% акцій.

Але 19 травня Інтернет-видання «Економічна правда» повідомило, що «Промінвестбанк» хоче придбати український бізнесмен, власник групи DCH Олександр Ярославський. Широкому загалу в Україні він відомий як багаторічний президент харківського футбольного клубу «Металіст».  Компетентні джерела твердять, що вчора відбулося засідання наглядової ради «Внєшекономбанка» (ВЕБ), де обговорювали продаж українського «Промінвестбанку». Сам Олександр Ярославський підтвердив, що запропонував ВЕБу продати «Промінвестбанк». Однак наразі мусить чекати. Бізнесмен зізнався, що давно цікавиться придбанням банківських активів. Свого часу навіть вів переговори з російським «Сбербанком», бо хотів купити його українську «дочку». Та не вдалося…

Раніше повідомлялося, що інтерес до «Промінвестбанку» виявив ще один з провідних українських бізнесменів – екс-голова СБУ Валерій Хорошковський.

Світлина: Олександр Ярославський.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply