Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Прокурор-утікач не любить фабрики «Рошен»

Автор:

|

Січень 13, 2017

|

Рубрика:

Прокурор-утікач не любить фабрики «Рошен»

0113___05--1

Вихідця з Донецька Рената Кузьміна часто називали одіозним. Колишній перший заступник генерального прокурора Віктора Пшонки вів низку дуже резонансних справ. У тому числі й щодо Юлії Тимошенко. Після Революції Гідності брав участь у президентських виборах. Набрав 0,1 % голосів. Тоді казали, що балотується він лише з однією метою – кандидати у президенти України на час кампанії користуються недоторканістю. І справді, згодом Ренат Кузьмін безслідно щез. А 13 січня про нього знову заговорили ледь не усі Інтернет-портали. Адже прокурор-утікач звернувся до Служби безпеки України з проханням відкрити щодо Петра Порошенка кримінальне провадження за фактом державної зради.

На своїй facebook-сторінці заявник наводить таку аргументацію: «…Громадянин України Петро Порошенко, він же Верховний головнокомандувач і Президент країни у змові зі своїм найближчим оточенням і топ-менеджерами компанії «Рошен» систематично здійснює навмисні дії на шкоду Україні. Саме вони під час збройного конфлікту з Росією організували роботу Липецької фабрики «Рошен», що належить Порошенкові, і минулого року перерахували до російського бюджету майже 600 млн. рублів, свідомо знаючи, що з федерального бюджету фінансується російська армія, з якою і воює Україна. При цьому в магазинах Донбасу і Криму вільно реалізується продукція підприємства «Рошен», наповнюючи місцеві бюджети цих територій».

З цього можна зробити принаймні два висновки. 1-й – громадянин Ренат Кузьмін часто буває на окупованих Росією територіях України або й живе там постійно, оскільки знає про вільний продаж «рошенівських» солодощів. 2-й – цими звинуваченнями колишній прокурор не відкрив нічого нового, це лише привід нагадати про себе. Отже, щось замислив!

На світлині: приміщення фабрики, яка є традиційним козирем у грі проти Петра Порошенка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply