Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

Прокуратура Мюнхена оштрафувала «Audi»

Автор:

|

Жовтень 16, 2018

|

Рубрика:

Прокуратура Мюнхена оштрафувала «Audi»

Керівництво цієї широко відомої компанії у вівторок, 16 жовтня, оголосило, що погоджується заплатити штраф в розмірі 800 мільйонів євро ($864 мільйона). Таке покарання накладене за маніпуляції з рівнем вихлопних газів. Як уточнюється у спеціальній заяві, рішення про штраф прийнято в результаті розслідування у справі про адміністративне порушення, яке вела прокуратура Мюнхена.

У червні керівник «Audi» Руперт Штадлер був затриманий з приводу так званого «дизельного скандалу» і перебуває зараз у попередньому ув’язненні. Прокуратура підозрює його та ще кількох інших осіб у продажу дизельних автомобілів, оснащених програмою, яка занижує показники шкідливих викидів. Руперт Штадлер керував компанією «Audi», що належить автомобілебудівному концерну «Volkswagen», з 2007 року.

«Дизельний скандал» почався в 2015 році, коли органи влади у США з’ясували, що концерн «Volkswagen» свідомо занижував дані про вміст шкідливих речовин у вихлопних газах дизельних двигунів. З тих пір правоохоронні органи ФРН і США ведуть масштабне розслідування зловживань, причому в поле їх уваги потрапляли усе нові топ-менеджери німецького автогіганта і його дочірніх компаній «Audi» та «Porsche».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply