Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Прокуратура допитує Сергія Пашинського

Автор:

|

Січень 10, 2017

|

Рубрика:

Прокуратура допитує Сергія Пашинського

0110___04-1

Нагадаємо, що йдеться про народного депутата від фракції партії Арсенія Яценюка «Народний фрон», який 31 грудня на дорозі у Васильківському районі Київщини прострелив з пістолета ногу місцевому мешканцю В’ячеславу Хімікусу, отримавши удар пляшкою по голові. Кожен з учасників інциденту звинувачує іншого.

10 січня до прокуратури Київської області вперше з’явився Сергій Пашинський. Чому так довго йшов? На це запитання представник прокуратури Дмитро Чібісов відповів журналістам: «Народний депутат не був на території України, тому неможливо було з ним провести слідчі дії». Перед тим у низці інтернет-порталів твердили, що він перебував на відпочинку в Альпах.

Дмитро Чібісов повідомив кілька важливих деталей. Про підозру ще нікому не оголошували, учасники інциденту перебувають у однаковому статусі. Ставки віч-на-віч між ними не було. І чи потрібна вона взагалі вирішать після допиту всіх фігурантів справи. У Сергія Пашинського вилучено зброю, набої та дозвільні документи. Проводять судово-медичну, трасологічну та балістичну експертизи. Про зміст свідчень народного депутата наразі нічого не відомо.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply