Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Прогноз Євгена Марчука щодо війни на Донбасі

Автор:

|

Січень 03, 2018

|

Рубрика:

Прогноз Євгена Марчука щодо війни на Донбасі

Про нього у середу, 3 січня, розповідають інтернет-видання України з посиланням на виступ політика в ефірі «5 каналу». Нагадаємо, що колись Євген Марчук очолював Службу безпеки України та Міністерство оборони, а також понад рік працював прем’єр-міністром. Зараз входить до української делегації у Тристоронній контактній групі у Мінську.

Один з патріархів вітчизняного державотворення не бачить загрози великої війни на Донбасі. Згадавши довготривалі конфлікти у різних куточках світу, він заявив, що гібридна війна на Донбасі закінчиться раніше, ніж за 25 років, маючи на увазі збройне протистояння у Нагірному Карабасі.

Водночас Євген Марчук не виключає, що ситуація може розвиватися і у невигідному для України напрямку. А пояснив це так: «Тому, що Росія випередила захід, не кажучи вже про Україну, розірвавши кілька великих важливих світових угод, які забезпечували баланс і стабільність. Вийшла з договору про звичайні збройні сили в Європі, наплювала на Будапештський меморандум». Щодо введення на Донбас миротворчого контингенту ООН, то цього важко очікувати у найближчий час, вважає досвідчений політик.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply