Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Продовжувати тиск на Російську Федерацію

Автор:

|

Травень 17, 2018

|

Рубрика:

Продовжувати тиск на Російську Федерацію

Агенція «Укрінформ» у четвер, 17 травня, цитує слова президента Світового конгресу українців (СКУ) Євгена Чолія, який заявив, що українська діаспора закликає не згортати санкції проти Росії. Він також привітав рішення Європейського Союзу (ЄС) розширити їх перелік за «вибори» у анексованому Криму. Як відомо, Рада ЄС у понеділок запровадила санкції проти п’яти осіб, причетних до проведення незаконних виборів президента Росії на території українського Криму.

«Світовий конгрес українців закликає міжнародне співтовариство продовжувати чинити тиск на Російську Федерацію, поки вона не деокупує Крим та не виведе свої війська з Донбасу», – сказав Євген Чолій і додав, – «СКУ вітає запровадження обмежувальних заходів проти осіб, які порушують територіальну цілісність та суверенітет України».

Нагадаємо, що  обмежувальні заходи ЄС включають візові заборони та заморожування активів. Вони вже застосовані проти 150 осіб та 38 установ, відповідальних за посягання на суверенітет і територіальну цілісність України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply