Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Продовження «паспортного скандалу на Закарпатті»

Автор:

|

Жовтень 04, 2018

|

Рубрика:

Продовження «паспортного скандалу на Закарпатті»

На сайті Міністерства закордонних справ України (МЗС) у четвер, 4 жовтня, розміщено повідомлення про те, що консула Угорщини у місті Береговому Закарпатської області оголошено персоною нон-грата. У тесті сказано, що послові Угорщини в Україні Ерно Кешкеню вже «вручено ноту з інформацією про те, що, відповідно до статті 23 Віденської конвенції про консульські зносини 1963 року, у зв’язку з діяльністю, несумісною зі статусом консульської посадової особи» зазначений угорський консул повинен «залишити територію України протягом наступних 72 годин».

В українському дипломатичному відомства сподіваються, «що угорська сторона у подальшому утримуватиметься від будь-яких недружніх кроків по відношенню до України, а її посадові особи – від порушень українського законодавства».

Як відомо, у відносинах України та Угорщини прогресує нова криза. Її спричинило оприлюднення відеозапису, на якому видно вручення закарпатським мешканцям угорських паспортів і чути заклик приховувати своє нове громадянство від української влади.

Світлина: приміщення консульства Угорщини у місті Береговому.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply