Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Продавала мати сина…

Автор:

|

Липень 04, 2018

|

Рубрика:

Продавала мати сина…

Втім, назвати її матір’ю після цього можна лише формально. У середу, 4 липня, на офіційному сайті Національної поліції України вміщено розповідь про те, як на Херссонщині 26-річна мешканка Скадовського району намагалася продати своє тримісячне немовля. Поліцейські встановили, що до пошуку потенційного покупця вона залучила своїх знайомих, які допомогли знайти «клієнта» у Херсоні.

Правоохоронці затримали жінку у той час, як вона отримувала 210 тисяч гривень (без малого $8 тисяч) за проданого синочка. Дитину передала разом з документами та речами. Також написала розписку, що відмовляється від сина і в подальшому не пред’являтиме на нього жодних прав.

Наразі дитина знаходиться в обласному дитячому будинку, з нею все гаразд. А бездушній матері може загрожувати до 15 років позбавлення волі. Відкрито кримінальне провадження за статтею з формулюванням «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини».  Втім, для затриманої громадянки це не вперше. Вона вела асоціальний спосіб життя, раніше вже мала судимість. Свій вчинок пояснила тим, що планувала на виручені кошти придбати будинок.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply