Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Проблема двох Корей: є зрушення на краще

Автор:

|

Січень 03, 2018

|

Рубрика:

Проблема двох Корей: є зрушення на краще

У середу, 3 січня, відновлено ​​лінію спеціального зв’язку, через яку можна здійснювати переговори між керівництвом держав. Цього дня представники сторін вперше за два роки провели тестову телефонну розмову. Відомо також, що дзвінок зробив чиновник з Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР).

Нагадаємо, що напередодні офіційний Сеул запропонував провести переговори з північною Кореєю 9 січня. Сталося це наступного дня після заяви Пхеньяна про можливість таких контактів. У своєму новорічному зверненні лідер КНДР Кім Чен Ин висловив готовність до діалогу з керівництвом Південної Кореї, а також зазначив, що може відправити делегацію своєї країни на зимові Олімпійські ігри, які приймає південнокорейське місто Пхьончхан. «Ми повинні знизити військову напруженість на Корейському півострові і створити мирну атмосферу», – ці його слова цитує 3 січня сайт «Deutsche Welle».

Втім, напередодні постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі наголосила, що у Вашингтоні не будуть серйозно сприймати такі переговори, якщо на них не буде порушено питання про ядерне роззброєння Північної Кореї.

Архівна світлина AFP: Кім Чен Ин розмовляє телефоном.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply