Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Про що не знала Хатія Деканоідзе

Автор:

|

Травень 18, 2017

|

Рубрика:

Про що не знала Хатія Деканоідзе

Хай вибачає, але в Україні про неї, колишнього очільника Нацполіції, вже потроху почали забувати. Аж раптом 18 травня нагадали українські Інтернет-портали. Вони в унісон розповідають, яке враження справив на пані Деканоідзе фільм-розслідування «Вбивство Павла». Нагадаємо, що популярний журналіст Павло Шеремет загинув вранці 20 липня 2016 року. У його автомобіль був закладений вибуховий пристрій. Розслідування вбивства досі не дало помітних наслідків. А у згаданому фільмі наведено нові факти. У тому числі висунуто й обґрунтовано версію, що Служба безпеки України вела стеження за Павлом Шереметом у ніч перед трагедією.

Хатія Деканоідзе заявила, що не знало про обставини, виявлені журналістським розслідуванням і продемонстровані у фільмі. Вона наголосила, що тоді створили оперативну групу. Однак тут же додала, що за передбаченою процесуальним кодексом нормою розслідування вела Генеральна прокуратура.

На цьому можна було б поставити крапку. Але на сайті «Цензор.НЕТ» процитовано один її показовий вислів: «У нас в Грузії не були нерозкриті теракти – розкривалося все, були залучені люди». Ось так, порівняння не на нашу користь. Втім, ображатися не варто, розслідування й справді триває невдало. Ми про інше. Отже – «у нас в Грузії»… Все правильно. Та тільки чи варто надалі запрошувати на високі посади іноземців? Бо від них годі чекати, щоб казали про Україну – «у нас».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply