Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Про-путінський конфуз російської преси

Автор:

|

Квітень 04, 2016

|

Рубрика:

Про-путінський конфуз російської преси

MICT_n__16-04-04__09_Путін-офшор.

Оскільки «Офшорний скандал» став подією міжнародного масштабу, замовчати згадку про Володимира Путіна у ньому російські засоби масової інформації просто не могли. «Залізної завіси», яка не пропускала колись до вух радянських громадян ідеологічно не витримані новини, давно нема. Зате є Інтернет, звідки кожен може дізнатися навіть більше, ніж треба.

Отож державні ЗМІ Російської Федерації опинилися в дуже делікатному становищі. Писати правду не можна, щоб не нарватися на грубість. А обійти те, що буквально гуде в інформаційному просторі, означає підтвердити відсутність у них в країні свободи слова.

Та не дарма журналісти – народ творчий. Знайшли таки як пройти по лезу цензурного ножа! Наприклад, державне агентство РИА «Новости» скористалося нейтральним, без натяку на скандальність заголовком – «ЗМІ ФРН пишуть про нібито причетність світових лідерів до офшорних схем». А в тексті написано, що в матеріалах фігурують президент України Петро Порошенко, президент Азербайджану Ільхам Алієв, король Саудівської Аравії Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд, покійний батько прем’єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона і (увага!) «низка осіб, наближених до російського президента Володимира Путіна». Це так, ніби він до цього не має жодного відношення. Підлеглі підвели!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply