Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Про львівське сміття – на найвищому рівні

Автор:

|

Січень 26, 2017

|

Рубрика:

Про львівське сміття – на найвищому рівні

Ця тема вже, вочевидь, набридла усій Україні. Бо безперервно лунає з кінця травня минулого року, коли під Львовом сталася грандіозна пожежа на Грибовицькому сміттєзвалищі, що призвела до людських жертв. А потім мешканці значної частини нашої держави змогли побачити і понюхати львівське сміття, яке міська влада тулила, куди могла.

Але хто б міг подумати, що ситуацію, яка склалася у Львові з вивезенням сміття, будуть обговорювати на робочій зустрічі Президента України Петра Порошенка і Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана? А таки говорили ввечері 26 січня. І ось що сказав з цього приводу глава держави: «Прибирати сміття – прерогатива органів місцевого самоврядування. Але коли там неспроможні в рамках своєї компетенції вирішити цю проблему, коли власну господарчу безпорадність обгортають в політичну матерію, а безпеці містян загрожує екологічна катастрофа, – необхідно допомогти городянам».

Ці слова цілком можна сприйняти, як тривожний дзвіночок для міського голови Львова Андрія Садового. Не виключено, що допомога полягатиме і в тому, що львів’ян звільнять від нинішнього мера. Тим паче що на завтра, 27 січня, запланована робоча поїздка до Львова Володимира Гройсмана…

Світлина: отакі колажі з Андрієм Садовим гуляють Інтернетом.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply