Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Про дорожню карту для Донбасу наразі говорять

Автор:

|

Листопад 21, 2016

|

Рубрика:

Про дорожню карту для Донбасу наразі говорять

1121___06-1

Президент України Петро Порошенко провів 21 листопада телефонну розмову з Канцлером ФРН Анґелою Меркель. Перш за все було обговорено стан виконання Мінських угод. Принаймні так написано в офіційному повідомленні. Хоча правильніше було б сказати «стан невиконання Москвою своїх зобов’язань”. Адже співрозмовники тут же відзначили погіршення безпекової ситуації в регіоні і наголосили на важливості дотримання російськими бойовиками режиму припинення вогню. Зрозуміло, ще не упустили й теми підготовки проекту Дорожньої карти імплементації Мінських угод, про яку домовилися учасники недавнього Берлінського саміту Нормандської четвірки на рівні керівників держав. Тепер йшлося про зустріч міністрів закордонних справ у тому ж форматі. Вона повинна відбутися наприкінці цього місяця.

Говорили і про надання українським громадянам безвізового режиму. Але тут нічого нового канцлер ФРН не повідомила. Лише підтвердила те, що ми чули й раніше – безвізовий режим запрацює одразу після узгодження так званого механізму його призупинення.

Ангела Меркель поінформувала про підсумки зустрічі лідерів кількох європейських держав з Президентом США Бараком Обамою, що відбулася 18 листопада у Берліні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply