Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Президенти США і України зустрінуться 21 вересня

Автор:

|

Вересень 15, 2017

|

Рубрика:

Президенти США і України зустрінуться 21 вересня

Про це повідомила у п’ятницю, 15 вересня, агенція Reuters з посиланням на слова Герберта Макмастера – радника Президента США з питань національної безпеки. Петро Порошенко наступного тижня перебуватиме у Нью-Йорку, де візьме участь у роботі 72-ї сесії Генеральної асамблеї ООН. Там він і зустрінеться у четвер з Дональдом Трампом.

За інформацією, що надійшла з Білого дому, наступний тиждень для Президента США буде дуже насиченим міжнародними контактами. Його чекають двосторонні зустрічі з лідерами Франції, Ізраїлю, Катару, Йорданії, Палестинської Національної Автономії, Великої Британії і Єгипту. А 21 вересня, окрім спілкування з Президентом України, Дональд Трамп також зустрінеться з президентами Туреччини і Афганістану та проведе обід з лідерами Південної Кореї і Японії.

Раніше з Адміністрації Президента України вже надходила інформація, що Петро Порошенко під час візиту до Нью-Йорка для участі у сесії Генеральної Асамблеї ООН планує провести зустріч з Дональдом Трампом. Однак про точну дату тоді не йшлося.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply