Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Президенти США і Франції говорили про Україну

Автор:

|

Липень 13, 2017

|

Рубрика:

Президенти США і Франції говорили про Україну

У четвер, 13 липня, Дональд Трамп розпочав офіційний дводенний візит у Францію на запрошення Еммануеля Макрона. Вже відбулися їх перемовини і спільна прес-конференція. На ній чинний господар Білого дому повідомив, що ситуація в Україні була однією з головних тем, які обговорили сьогодні лідери двох країн. Не оминули вони також інших гострих питань сучасного світу – сирійського конфлікту, міжнародного тероризму, ядерної програми Північної Кореї.

Коли журналісти попросили Еммануеля Макрона охарактеризувати ступінь жорсткості Дональда Трампа у ставленні до Росії, то почули вельми дипломатичну відповідь: «Я не буду втручатися у внутрішню політику Сполучених Штатів. Обидві наші країни мають прямі відносини із Росією. Ці відносини дуже важливі. Ми маємо дуже багато розбіжностей із Росією, багато в чому не згодні. Але у сучасному світі, особливо на Близькому Сході, це необхідність – працювати разом, обмінюватися інформацією, говорити про розбіжності і шукати вирішення».

Дональд Трамп прибув до Франції з дружиною Меланією Трамп. Завтра, 14 липня, у Франції національне свято – День взяття Бастилії. Президентське подружжя візьме участь в урочистостях, а також у відзначенні 100-річчя участі американських військ у Першій світовій війні.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply