Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Президенти поговорили про долю Надії Савченко

Автор:

|

Квітень 19, 2016

|

Рубрика:

Президенти поговорили про долю Надії Савченко

MICT_n__16-04-19__0_01_Порох-Путя

Відбулася телефонна розмова між Петром Порошенком і Володимиром Путіним. Повідомлення про неї вміщено на офіційних сайтах обох президентів. Але судячи з текстів нелегко повірити, що йдеться про одне і те ж.

На сайті president.gov.ua сказано, що: Україна закликає Росію негайно звільнити Надію Савченко; обговорено питання російських військовослужбовців Євгена Єрофеєва та Олександра Александрова; є домовленість про невідкладний допуск до Надії Савченко Генконсула України в Ростові. Також Петро Порошенко закликав допустити до Надії Савченко українських або німецьких лікарів.

Що ж стосується російського сайту kremlin.ru, то тут усе подано значно скромніше. Спершу речення загального плану: «Обговорювалося врегулювання на південному сході України, поточні моменти двосторонніх відносин». А далі йде хрестоматійний зразок московської пропаганди. В її інтерпретації співрозмовники просто торкнулися питання щодо Надії Савченко і двох російських громадян. Як бачимо, засуджені вчора у Києві за статтями про тероризм Єрофеєв та Александров названі не військовослужбовцями, а просто громадянами. Мабуть, вони там вже у жодних списках не значаться, давно витерли заднім числом. Ще «невідкладний допуск» Генконсула перетворився на розмите «у найближчий час», а про лікарів взагалі не згадано.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply