Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Президентські амбіції Надії Савченко

Автор:

|

Січень 26, 2019

|

Рубрика:

Президентські амбіції Надії Савченко

Політична партія «Громадсько-політична платформа Надії Савченко» у суботу, 26 січня, висунула свою лідерку кандидатом у Президенти України. Сама вона участі у цій процедурі взяти не могла, оскільки продовжує перебувати під вартою у слідчому ізоляторі (СІЗО).

Делегати партійного з’їзду тримали у руках фрукти гранати та скандували «Свободу Надії Савченко, свободу українським політв‘язням». Як пишуть ЗМІ, всі документи вже готові, залишилося внести фінансову заставу. Кошти зібрано з членів партії і людей, які підтримують Надію Савченко. У тому числі гроші надійшли і з-за кордону, наприклад, – зі Сполучених Штатів.

Нагадаємо, що 22 березня 2018 року Верховна Рада України дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народної депутатки Надії Савченко. Поміж іншого їй інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади. До слова, у програмі кандидатки Надії Савченко теж згадана зміна політичної системи. Але – конституційним шляхом.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply