Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Президентом СКУ обраний Павло Грод

Автор:

|

Листопад 27, 2018

|

Рубрика:

Президентом СКУ обраний Павло Грод

Світовий конгрес українців (СКУ) у вівторок, 27  листопада, обрав нового очільника. Ним став Павло Грод.

Новообраний президент СКУ вже зустрівся з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Павло Грод запевнив, що Світовий конгрес українців, як одне з найбільших об’єднань українців всього світу, є відданим справі підтримки України і того курсу реформ, який зараз проводить Уряд України.

Своєю чергою Володимир Гройсман наголосив, що Павло Грод представляє одну з найбільших українських діаспор світу – канадську, і добре орієнтується в подіях, які зараз переживає наша держава. Прем’єр-міністр України також висловив вдячність попередньому президенту Євгену Чолію за роки відданої роботи на користь розвитку України.

Світовий конгрес українців є неприбутковою організацією української діаспори. Створений у 1967 році з метою координації діяльності усіх об’єднань українців, які перебувають за межами України. Підтримує зв’язки з українцями з інших країн. Метою організації є надання допомоги українському народові у боротьбі за державну незалежність. Штаб-квартира СКУ розташована в канадському місті Торонто.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply