Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Президента США закликають пам’ятати про партнерів

Автор:

|

Липень 15, 2018

|

Рубрика:

Президента США закликають пам’ятати про партнерів

Газета Bild am Sonntag у неділю, 15 липня, оприлюднила інтерв’ю з міністром закордонних справ ФРН Гайко Маасом. Розмірковуючи на тему завтрашньої зустрічі американського і російського лідерів, очільник німецького зовнішньополітичного відомства застеріг Дональда Трампа від таких домовленостей з Володимиром Путіним, в жертву яким довелося б принести інтереси західних партнерів.

«Односторонні угоди на шкоду власним партнерам в кінцевому підсумку зашкодять і США», наголосив Гайко Маас. Але при цьому зазначив, що загалом вітає цей саміт, адже влада Німеччини дотримується думки, що слід інтенсивніше вибудовувати діалог з Росією. Раніше Федеральний канцлер Анґела Меркель висловила сподівання, що Дональд Трамп і Володимир Путін під час переговорів нададуть нового імпульсу проблемі ядерного роззброєння.

Нагадаємо, що зустріч президентів США і Росії запланована на 16 липня у Гельсінкі. Очікується, що основними темами обговорення стануть ймовірне втручання Кремля у вибори у США, а також ситуації в Україні та Сирії.

Світлина: міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply