Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Президент, що творив новий світ

Автор:

|

Грудень 01, 2018

|

Рубрика:

Президент, що творив новий світ

Європейські інтернет-видання у суботу, 1  грудня, повідомляють, що напередодні у віці 94 роки помер Джордж Буш-старший – 41-й президент Сполучених Штатів Америки (1989 – 1993 роки). Він вважався успішним державним діячем, сильною стороною якого була мудра зовнішня політика.

Саме під час президентства Джорджа Буша-старшого було покладено край холодній війні. І саме йому в грудні 1991 року дзвонили з Біловезької пущі лідери України, Білорусі і Росії, щоб повідомити про розпад СРСР. Під час переговорів про возз’єднання Німеччини він від початку виступав за самовизначення німецького народу.

У 1992 році Джордж Буш-старший програв президентські вибори, поступившись Біллу Клінтону. Після цього пішов з політики і неодноразово стверджував, що не нудьгує без неї. До кінця своїх днів прожив з дружиною Барбарою в Техасі. Далі батька з його шістьох дітей пішов Джордж Буш-молодший, який став президентом в 2000 році і був переобраний в 2004 році.

Останнім часом Джордж Буш-старший все рідше з’являвся на публіці і все частіше потрапляв до лікарні. В середині квітня цього року овдовів. Його дружина Барбара померла на 93-му році життя. Вони провели разом 73 роки – це найтриваліший шлюб президента і першої леді в історії США.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply