Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Президент вирішив низку армійських питань

Автор:

|

Лютий 25, 2017

|

Рубрика:

Президент вирішив низку армійських питань

25 лютого стали відомі дати цьогорічного призову та звільнення військовослужбовців у запас. Петро Порошенко підписав Указ «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році».

Так, цього року перша хвиля звільнення військовослужбовців строкової служби, що мають повну вищу освіту (магістр або спеціаліст – РЕД.) відбудеться в травні-червні; наступна – у жовтні-листопаді 2017 року. Інших строковиків, що відслужили належне, переведуть у запас в квітні-червні та жовтні-грудні.

Призов до лав Збройних Сил України відбуватиметься двічі – навесні та восени. Цього разу, як і зазвичай, придатними до служби будуть громадяни віком від 20 до 27 років. Президент доручив уряду встановити чисельність придатних до служби.

До того ж у Міністерстві оборони окремо зазначили – поки що не відбуватиметься призов офіцерів запасу, які навчалися на військових кафедрах. Однак, якщо Генштаб вирішить це зробити, то буде покликано до 2 тисяч осіб віком до 40 років. Заступник начальника прес-служби Міноборони Олександр Мотузяник наголосив – перед тим, як посилати офіцерів запасу в зону АТО, їх скерують на спеціальні курси.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply