Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Президент-утітач заговорив про розстріли на Майдані

Автор:

|

Лютий 06, 2019

|

Рубрика:

Президент-утітач заговорив про розстріли на Майдані

Міжнародна інформаційна агенція (МІА) «Росія сьогодні» у середу, 6 лютого, у Москві провела прес-конференцію із засудженим заочно до 13 років ув’язнення Віктором Януковичем. Зокрема, він заявив, що необхідно створити незалежну міжнародну групу з розслідування злочинів на Майдані. При цьому зазначив, що ця пропозиція містилася у мирній угоді, підписаній ним та представниками опозиції 21 лютого 2014 року і засвідченій міністрами закордонних справ Німеччини, Польщі та Франції.

За словами Віктора Януковича, якби така група з розслідування була створена 5 років тому, то, «ймовірно, не було б війни в Донбасі й ситуація в Криму була б іншою». Він також сказав, що у розстрілах на Майдані винні самі його організатори, назвав ті трагічні події «жахливою ​​провокацією», яка  була вигідна тим, хто хотів «зірвати мирні угоди».

Торкнувшись теми конфлікту на Донбасі, Віктор Янукович повторив давню московську тезу про те, президент Петро Порошенко повинен «сісти за стіл переговорів» з громадянами, які живуть на непідконтрольній українській владі території.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply