Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Президент України виступив у ООН

Автор:

|

Лютий 20, 2019

|

Рубрика:

Президент України виступив у ООН

Петро Порошенко у середу, 20 лютого, на сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку взяв участь у дебатах щодо ситуації на окупованих територіях України. У своєму виступі він назвав конкретні чисельні характеристики присутніх там особового складу та озброєння росіян.

За словами Президента України, станом на лютий 2019 року в окупованому Криму Росія розташувала 32,5 тисячі військових, 88 артилерійських систем, 52 реактивні системи залпового вогню, 372 бойові броньовані машини, 113 бойових літаків, 62 бойові гелікоптери, 6 бойових суден і 6 підводних човнів, оснащених морськими системами крилатих ракет «Калібр». На півострові вже розбудувано інфраструктуру для розгортання ядерної зброї.

Водночас на Донбасі, як повідомив Петро Порошенко, дислокуються 35 тисяч бойовиків і понад 2 тисячі російських військових. Вони мають на озброєні 496 танків, 938 броньованих бойових машин, 128 реактивних систем залпового вогню, 776 артилерійських систем, включно із самохідними. Промовець додав, що така кількість танків є більшою, ніж у Німеччини чи Франції, Іспанії чи Італії, і зазначив: «Україна по суті стала реальним східним флангом НАТО в захисті трансатлантичної свободи і демократії».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply